Eliminacja hałasu w budynkach mieszkalnych

Eliminacja hałasu w budynkach mieszkalnych

Epufloor Akustyka zapewnia rozwiązania, które łączą w sobie najwyższą jakość materiałów izolacyjnych i rozsądną cenę.  
W ofercie posiadamy różne rodzaje produktów i rozwiązań akustycznych, dopasowane do wszelkich zastosowań w nowo powstałych budynkach mieszkalnych. Zaczynając od wyciszenia ścian i podłóg, aż po prawidłową akustykę wnętrz.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze rozwiązania?

certificate
Przebadane rozwiązania izolujące akustycznie

Nasz system podłogi pływającej został zaprojektowany z myślą o izolacji akustycznej podłogi, z użyciem materiałów o przebadanej maksymalnej izolacyjności akustycznej od dźwięków uderzeniowych. W ofercie posiadamy dwa rodzaje rozwiązania na podłogi- pod wylewkę i na wylewkę z możliwością dopasowania odpowiedniej izolacji akustycznej, indywidualnie do każdego budynku. W naszej ofercie znajdziesz też systemy wyciszania ścian lekkich oraz już istniejących.

technology
Technologia

Wszystkie nasze rozwiązania zostały zaprojektowane na podstawie technologii, która zapewnia wysoką izolacyjność drgań i hałasu. Ponadto, gwarantuje doskonałe dopasowanie, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego przypadku.

envirement
Dbamy o środowisko

Produkty, na których bazują nasze systemy w 90% wyprodukowane są z surowców wtórnych, dlatego pomagają dbać o środowisko. Są idealnym rozwiązaniem, które podniesie komfort życia.

time of installation
Zmniejszenie kosztów instalacji

Zalet produktów, które używamy do tworzenia naszych systemów jest dużo więcej. Po pierwsze, są cienkie, bo już od 3 mm, dzięki czemu cały system nie zabiera cennego miejsca w pomieszczeniu. Chcemy udowodnić, że skuteczna izolacja nie musi być gruba! Po drugie, są łatwe i szybkie w montażu. Czytelne instrukcje instalacji udostępniany wszystkim zainteresowanym, służymy konsultacją telefoniczną w zakresie doboru i montażu w każdej chwili. Szybszy i łatwiejszy montaż gwarantuje znaczne zmniejszenie kosztów całej instalacji i pewność długotrwałego komfortu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej rady?

know how
Know How

Wybierając nasze systemy, otrzymujesz gwarancję skuteczności zaproponowanych rozwiązań wszelkich problemów związanych z dokuczliwym hałasem w nowo powstałych budynkach mieszkalnych. Można powiedzieć, że poznajesz wtedy know- how naszej firmy, obecnej na rynku akustyki budowlanej już od ponad 10 lat.

technical
Wsparcie techniczne

Nasi doświadczeni eksperci będą wspierać Cię na każdym etapie Twojego projektu, zapewniając Ci wszelkie potrzebne informacje techniczne.

certificate
Badania i normy akustyczne

Przedstawimy Ci badania potwierdzające spełnienie norm akustycznych przez nasze systemy. Będą one do Twojej dyspozycji przez cały czas realizacji Twojego projektu. Wszystko po to, aby Twój projekt spełnił limity i normy ustanowione prawnie.

help
Pomoc podczas instalacji

Dzięki naszej wykwalifikowanej ekipie instalatorów i techników, gwarantujemy sprawny i bezproblemowy montaż systemów w docelowym miejscu. Zapewniamy też o prawidłowo wykonanej instalacji oraz otrzymaniu oczekiwanych rezultatów.

Popraw komfort życia swoich klientów poprzez redukcję hałasu i odkryj nasze systemy

Izolacja akustyczna podłogi

System podłogi pływającej, pod lub na wylewkę, skutecznie zatrzymuje wszelkie dźwięki uderzeniowe, dzięki czemu nie będą one niosły się do innych pomieszczeń w budynku mieszkalnym.

Akustyka wnętrz

Oferujemy badania pogłosu oraz analizę wyników, która pozwoli nam opracować odpowiednią adaptację akustyczną

Wygłuszenie ścian i sufitów

Systemy wykorzystywane do wygłuszenia ścian i sufitów bazują na produktach najwyższej gęstości, dzięki temu zapewniają doskonałą izolacyjność akustyczną od dźwięków powietrznych. 

Potrzebujesz jeszcze więcej informacji?

Wypełnij formularz i napisz do nas

    Rodzaj problemu (wymagane)

    Produkty, przydatne do izolacji akustycznej ścian i sufitów

    Produkty przydatne do izolacji akustyczne podłóg