Isolgomma

Isolgomma w naszej ofercie

W ofercie naszej firmy można znaleźć wiele produktów włoskiej marki Isolgomma- wiodącego producenta materiałów przeznaczonych do izolacji akustycznej i wibroizolacji. Firma Isolgomma istnieje na rynku już od ponad 40 lat.

Przykładanie specjalnej uwagi do poprawy komfortu i jakości naszego życia, a zarazem otaczającego nas środowiska, zainspirowało ją do zaprojektowania i produkcji rozwiązań chroniących przed różnego rodzaju hałasem i drganiami.

Poprzez stosowanie zaawansowanych technologii w procesach produkcji i ciągłe prowadzenie działań badawczych, firma Isolgomma wytwarza produkty złożone z recyklingowanej gumy i włókien gumowych. Charakteryzują się one unikalnymi właściwościami, dopasowanymi do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Bliska współpraca pomiędzy działem Badań i Rozwoju Isolgomma w Pozzuoli, a Uniwersytetem Neapolitańskim zapewnia gwarancję produktów najwyższej jakości, a uzyskane certyfikaty wraz z dokumentacją techniczną gwarantują przydatność systemów do stosowania w różnego rodzaju inwestycjach.


isolgomma megamat
SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Izolacja akustyczna i wibroizolacja w kolejnictwie

Dzięki szerokiej gamie produktów marki Isolgomma, jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania w wielu obszarach. Jednym z nich jest kolejnictwo. Firma Isolgomma jest liderem wśród producentów systemów redukcji drgań wywołanych właśnie przez ruch kolejowy. Opracowane zostały maty o różnych parametrach oraz szereg akcesoriów, pozwalających zniwelować wibracje, wpływające na środowisko wokół torowisk.

Kolejną działką, w której specjalizuje się marka Isolgomma jest izolacyjność stropów. Z wykorzystaniem produktów włoskiej marki można wykonać podłogi pływające o różnym poziomie izolacyjności, mające zastosowanie od mieszkań klientów indywidualnych, po hale przemysłowe wielkich fabryk. Isolgomma również opracowała skuteczne rozwiązania przeznaczone do poprawy izolacyjności ścian, zarówno na inwestycjach nowobudowanych, jak i już istniejących. Ostatnim zakresem zastosowania produktów Isolgomma jest przemysł i kontrola drgań. Produkty z tej gamy wykorzystywane są do wibroizolacji nawet wielotonowych maszyn oraz fundamentów budynków.


Produkty wysokiej jakości

Dzisiaj Isolgomma jest punktem odniesienia dla opracowywania rozwiązań przyjaznych środowisku oraz produkcji wysokiej jakości produktów, które z całą pewnością przyczynią się do poprawy poziomu życia w budynkach oraz transporcie. Dzięki swojemu zaangażowaniu, Isolgomma osiągnęła wiodącą pozycję zarówno na rynku włoskim, jak i na pozostałych rynkach europejskich. Do tej pory zainstalowano już ponad 50 milionów metrów kwadratowych produktów tej marki.

Ponadto, dla ułatwienia stosowania produktów i gwarancji ich skuteczności, firma zaprojektowała gamę akcesoriów dedykowanych do ścian, stropów, podłóg oraz torowisk, celem zapewnienia prawidłowego montażu i skrócenia czasu instalacji. W przyszłości Isolgomma będzie nadal inwestować i tworzyć innowacyjne rozwiązania. Ciągła kontrola własnej produkcji pozwoli na wykorzystanie metod przyjaznych środowisku.

Stacja kolejowa Mydlniki w Krakowie, październik 2017 - wibroizolacja torowiska (2)
 

Obejrzyj film, aby uzyskać więcej informacji