Isolgomma

Od samego powstania, firma Isolgomma postawiła sobie za cel rozwój produktów i rozwiązań, do wielu spotykanych problemów hałasu w celu poprawy jakości naszego życia. Rozwój produktów i przykładanie specjalnej uwagi do komfortu i otaczającego nas środowiska, zainspirowało firmę Isolgomma do zaprojektowania i produkcji rozwiązań, chroniących przed hałasem i drganiami, pochodzącymi od transportu drogowego i szynowego.

Dzisiaj Isolgomma jest punktem odniesienia dla opracowywania rozwiązań przyjaznych środowisku oraz produkcji wysokiej jakości produktów, które z całą pewnością przyczynią się do poprawy poziomu życia w budynkach oraz transporcie. Dzięki swojemu zaangażowaniu, Isolgomma osiągnęła wiodącą pozycję zarówno na rynku włoskim, jak i na pozostałych rynkach europejskich. Do tej pory zainstalowano już ponad 50 milionów metrów kwadratowych produktów marki Isolgomma.

W przyszłości Isolgomma będzie nadal inwestować i tworzyć innowacyjne rozwiązania. Ciągła kontrola własnej produkcji pozwoli wykorzystywać metody przyjazne środowisku, które cechują się niskim oddziaływaniem na środowisko, celem poprawy życia i pracy wszystkich osób.

isolgomma budownictwo

Budownictwo

isolgomma industria

Przemysł

isolgomma torowiska

Torowiska

isolgomma correzione acustica

Akustyka wnętrz

isolgamma stropy drewniane

Stropy drewniane

isolgamma highmat

Highmat

Call Now Button