Jak poprawić izolacyjność akustyczną w hotelu podczas remontu?

 komfort akustyczny w hotelu

Poznaj rozwiązania od Epufloor Akustyka, które pozwolą na połączenie komfortu akustycznego z renowacjami w Twoim hotelu.

Nasze systemy izolacji akustycznej są idealnym rozwiązaniem dla hoteli, gdyż zostały zaprojektowane z myślą o uzyskaniu wysokiej poprawy komfortu akustycznego, szczególnie podczas renowacji w hotelu. 

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego problemu, jesteśmy w stanie dopasować rozwiązanie z największą precyzją.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze rozwiązania?

certificate
Systemy wygłuszające ściany i stropy

Idealne podczas remontów, a także do nowo powstałych budynków. Systemy wygłuszające ściany i stropy opierają się na sprawdzonych produktach i opatentowanej technologii, która pozwala na poprawę jakości i komfortu życia, znacząco redukując powstający hałas. Dzięki niewielkiej grubości używanych materiałów, nasze systemy są perfekcyjnym rozwiązaniem do wszelkich miejsc, w których liczy się każdy centymetr przestrzeni.

technology
2 najczęściej wybierane rozwiązania

Epufloor Akustyka oferuje dwa najczęściej wybierane rozwiązania- produkt Rewall 40 oraz system przedścianki akustycznej z wykorzystaniem materiałów Mustwall i Fybro. Obydwa rozwiązania bazują na ciężkiej płycie z granulatu gumowego i wełnie poliestrowej, jednak różnią się łatwością i sposobem montażu.

envirement
Dbamy o środowisko

Produkty, na których bazują nasze systemy w 90% wyprodukowane są z surowców wtórnych, dlatego pomagają dbać o środowisko. Są idealnym rozwiązaniem, które podniesie komfort życia.

Dlaczego warto skorzystać z naszej rady?

know how
Know How

Wybierając nasze systemy, otrzymujesz gwarancję skuteczności zaproponowanych rozwiązań wszelkich problemów związanych z dokuczliwym hałasem w nowo powstałych budynkach mieszkalnych. Można powiedzieć, że poznajesz wtedy know- how naszej firmy, obecnej na rynku akustyki budowlanej już od ponad 10 lat.

technical
Wsparcie techniczne

Nasi doświadczeni eksperci będą wspierać Cię na każdym etapie Twojego projektu, zapewniając Ci wszelkie potrzebne informacje techniczne.

certificate
Badania i normy akustyczne

Przedstawimy Ci badania potwierdzające spełnienie norm akustycznych przez nasze systemy. Będą one do Twojej dyspozycji przez cały czas realizacji Twojego projektu. Wszystko po to, aby Twój projekt spełnił limity i normy ustanowione prawnie.

help
Pomoc podczas instalacji

Dzięki naszej wykwalifikowanej ekipie instalatorów i techników, gwarantujemy sprawny i bezproblemowy montaż systemów w docelowym miejscu. Zapewniamy też o prawidłowo wykonanej instalacji oraz otrzymaniu oczekiwanych rezultatów.

Popraw komfort życia swoich klientów poprzez redukcję hałasu i odkryj nasze systemy

Izolacja akustyczna podłogi

System podłogi pływającej, pod lub na wylewkę, skutecznie zatrzymuje wszelkie dźwięki uderzeniowe, dzięki czemu nie będą one niosły się do innych pomieszczeń w budynku mieszkalnym.

Akustyka wnętrz

Oferujemy badania pogłosu oraz analizę wyników, która pozwoli nam opracować odpowiednią adaptację akustyczną

Wygłuszenie ścian i sufitów

Systemy wykorzystywane do wygłuszenia ścian i sufitów bazują na produktach najwyższej gęstości, dzięki temu zapewniają doskonałą izolacyjność akustyczną od dźwięków powietrznych. 

Potrzebujesz jeszcze więcej informacji?

Wypełnij formularz i napisz do nas

    Rodzaj problemu (wymagane)

    Produkty, przydatne do izolacji akustycznej ścian i sufitów

    Produkty przydatne do izolacji akustyczne podłóg