Panele akustyczne na ściany

Jak wyciszyć mieszkanie od sąsiada z góry
Jak wyciszyć mieszkanie od sąsiada z góry
7 czerwca 2021
Płyty akustyczne i dźwiękochłonne
Płyty akustyczne i dźwiękochłonne
12 lipca 2021
Panele akustyczne na ściany

W Twoim domu brakuje odpowiedniej izolacji akustycznej? Zastanawiasz się nad wygłuszeniem pomieszczenia za pomocą paneli akustycznych na ściany ? Nie jesteś pewien, czy materiał ten faktycznie wpłynie na lepszy komfort w Twoim mieszkaniu? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do przeczytania niniejszego artykułu. Skupiamy się w nim bowiem na wszystkich aspektach związanych z produktem jakim są panele akustyczne na ściany.

Panele akustyczne na ściany

Panele akustyczne na ściany to produkt, który został zaprojektowany, aby zapewnić doskonały poziom izolacji akustycznej ścian. Dzięki swojej wysokiej gęstości są w stanie bardzo dobrze wytłumić dane pomieszczenie. Panele wygłuszające to najczęściej wybierany produkt do stosowania na ściany, ponieważ jest łatwy w aplikacji, a ponadto charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na wilgoć.

Panele akustyczne linii Mustwall

Nasza firma jako specjalista w izolacji akustycznej pomieszczeń, w swojej ofercie posiada topowy produkt Mustwall firmy Isolgomma. Jest to panel wykonany z wysoko elastycznego granulatu SBR. Panele te nadają się jako warstwa izolująca na ściany już istniejące, zarówno suche jak i mokre ale także jako dodatkowa warstwa w ścianach wykańczanych płytami karton-gips. Maty Mustwall w przedściance akustycznej wykorzystujemy razem z wełną poliestrową w stelażu

Obszary zastosowań paneli akustycznych Mustwall

Do głównych obszarów zastosowań paneli z linii  Mustwall należą :

· Wypełnianie pustek powietrznych między ścianami murowanymi

· Przedścianki na stelażu z wykończeniem kartonowo gipsowym

Ponadto Mustwall to materiał, który charakteryzuje się niewielką grubością, dzięki czemu zastosowanie go, nie przyczyni się do zmniejszenia danej powierzchni.

Czy grubość paneli wygłuszających ma wpływ na izolacyjność akustyczną ?

Nie. Głównym czynnikiem wpływającym na wysoką izolacyjność akustyczną jest gęstość danego produktu. Nasze materiały charakteryzuje niezwykle duża gęstość, która w sposób pozytywny wpływa na masę oraz szczelność. Produkt linii Mustwall, również posiada te cechy.

Panele akustyczne na ściany są więc idealnym produktem do wygłuszenia danego pomieszczenia. Proponowany przez nas produkt, to gwarancja zadowolenia i zwiększenia komfortu wszystkich domowników. Wysoka izolacyjność, łatwość aplikacji, a także niezwykłą trwałość to aspekty, dzięki którym nasz produkt tak chętnie wybierany jest przez wielu klientów. Materiały jakie oferujemy, dzięki swoim wysokim parametrom posiadają znaczącą przewagę na rynku. Zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści o izolacji akustycznej wiedza wszystko, dlatego z przyjemnością pomogą wybrać Ci najodpowiedniejszy produkt.

Napisz do nas

    Rodzaj problemu (wymagane)


    Komentarze są wyłączone.