Wyciszenie mieszkania Gdańsk

Szukasz skutecznego rozwiązania, które pomoże Ci wyciszyć mieszkanie w Gdańsku?


Trafiłeś na właściwą firmę! A może potrzebujesz wygłuszyć siłownię, studio nagrań lub biuro? Tak, tym też się zajmujemy. Nasze rozwiązania stosujemy, zarówno w prywatnych domach, mieszkaniach czy osiedlach wielorodzinnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy wyciszanie i wygłuszanie dźwięków uderzeniowych i powietrznych, izolację akustyczną podłóg, sufitów oraz ścian. Wszystko po to, aby pozbyć się hałasu i zapewnić Ci komfort akustyczny.

Proponujemy też rozwiązania z zakresu akustyki wnętrz, które pomogą Ci pozbyć się echa i pogłosu w pomieszczeniu. Te dwa pojęcia nagminnie są mylone ze sobą w potocznym użyciu, co powoduje błędne dobranie materiału, a w efekcie brak skuteczności rozwiązania. Często, takich działań wymagają szkoły, biura, sklepy czy sale bankietowe, w których zbyt duża przestrzeń powoduje efekt “pustego pokoju”. Produkty do redukcji pogłosu można zastosować też w prywatnych domach lub mieszkaniach w Gdańsku.

Kolejnym obszarem naszych działań jest wibroizolacja różnego rodzaju pomieszczeń i przestrzeni przemysłowych w Gdańsku. Skuteczne metody redukcji drgań i wibracji, które oferujemy są niezwykle przydatne w wielkopowierzchniowych zakładach przemysłowych w tak dużym mieście. Pozwalają pracownikom na funkcjonowanie w dogodnych warunkach. Dodatkowo, zapewniając im bezpieczeństwo i komfort pracy. Już od wielu lat, z powodzeniem wprowadzamy ciszę do różnego rodzaju pomieszczeń.

 

Zobacz filmiki żeby wiedzieć więcej