Wyciszenie mieszkania Szczecin

Jesteśmy liderem na rynku wibroizolacji, wygłuszania oraz wyciszania mieszkań w Szczecinie


Jesteśmy firmą, która oferuje usługi z zakresu wibroizolacji maszyn, wygłuszania i wyciszania mieszkań w Szczecinie. Jeśli mieszkasz w bloku lub w domu wielorodzinnym i przeszkadza Ci hałas dochodzący za ściany to zadzwoń do nas. Doradzimy odpowiednie rozwiązanie z myślą o Twoim pomieszczeniu. Zapewnimy profesjonalne materiały, a także ich montaż. W naszej ofercie znajdziesz produkty przeznaczone do wyciszania ścian, sufitów oraz podłóg.

Wiemy, jak bardzo mogą przeszkadzać Ci głośne dźwięki dochodzące z mieszkania obok. Sytuacja staje się jeszcze cięższa, gdy Twoje mieszkanie znajduje się w środku, pomiędzy dwoma lokalami. Przez jedną ścianę słyszysz dziecko sąsiada, które dopiero uczy się grać na skrzypcach, a przez drugą ścianę słyszysz kłótnię sąsiadów. W takich warunkach nie dasz rady pracować w domu lub zrelaksować się przy czytaniu książki. Wybierając naszą firmę zapewnisz sobie upragnioną ciszę i komfort akustyczny.

Siedziba firmy z działem Epufloor Akustyka znajduje się w centrum Polski- w Łodzi, natomiast nasi specjaliści dojeżdżają do każdego miasta. Zatem, wyciszenie Twojego mieszkania w Szczecinie będzie dla nas przyjemnością!

Kliknij w przycisk “kontakt” i zadzwoń do nas- pomożemy Ci rozwiązać problem związany z hałasem w Twoim otoczeniu!

 

Zobacz filmiki żeby wiedzieć więcej