Wyciszenie mieszkania Toruń

Jesteśmy liderem na rynku wibroizolacji, wygłuszania oraz wyciszania mieszkań w Toruniu


Jak wyciszyć mieszkanie? To pytanie często zadają osoby mieszkające w bloku lub domu wielorodzinnym. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania- przychodzimy z pomocą. Zajmujemy się wyciszaniem mieszkań w Toruniu, a także innych miastach na terenie całej Polski. Ponadto, specjalizujemy się też w wibroizolacji maszyn i torowisk oraz wyciszaniu i wygłuszaniu obiektów użytku publicznego, np. siłowni, szkół czy teatrów. 

Często, problem związany z hałasem dochodzącym za ściany jest na tyle skomplikowany, że nie wystarczy dołożenie kilku dodatków, takich jak grube zasłony bądź dywan. Wtedy, warto postawić na doświadczoną firmę i produkty wysokiej jakości. Wyciszamy mieszkania w Toruniu poprzez izolację akustyczną ścian, sufitów i podłóg. Oferowane przez nas rozwiązania dobieramy do specyfiki pomieszczenia i efektu, który pragniesz uzyskać. Dodatkowo, zapewniamy fachową usługę montażu wszystkich materiałów.

Wiemy, że niektóre obiekty nie posiadają zbyt dużej przestrzeni użytkowej, a zastosowanie w nich systemów akustycznych mogłoby spowodować znaczne zmniejszenie powierzchni. Natomiast, dzięki najnowszej technologi, jesteśmy w stanie uzyskać ich najmniejszą grubość, nie tracąc przy tym jakości wyciszenia. Wybierając firmę Epufloor Akustyka, masz pewność, że pozbędziesz się drażniącego hałasu raz na zawsze.

Potrzebujesz więcej informacji na temat oferowanych przez nas rozwiązań? Kliknij w przycisk “kontakt” i zadzwoń do nas!

 

Zobacz filmiki żeby wiedzieć więcej