Wyciszenie mieszkania Wrocław

Oferujemy profesjonalne rozwiązania i wysokogatunkowe produkty do wygłuszania i wyciszania mieszkań we Wrocławiu


Wyciszamy i wygłuszamy pomieszczenia poprzez zwiększenie izolacyjności akustycznej przegród, konstrukcję podłogi pływającej czy zastosowanie elastycznych fundamentów pływających. W ofercie posiadamy produkty takie jak maty antywibracyjne, dźwiękochłonne czy wygłuszające. Produkty oraz rozwiązania dobieramy indywidualnie w zależności od charakteru pomieszczenia- nie traktujemy zleceń szablonowo.

Wybierając nas stawiasz na najwyższy standard oraz profesjonalne podejście do każdej wykonywanej usługi. W tej branży bardzo ważna jest precyzja i dokładność montażu, która nie jest nam obca. Dzięki temu, cała instalacja będzie dobrze spełniać swoją rolę. Dla nas liczy się przede wszystkim Twój komfort akustyczny i zadowolenie, dlatego nieprzerwanie podążamy za najnowszymi trendami z branży. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie dopasować skuteczne rozwiązanie do niemalże każdego problemu związanego z hałasem i drganiami mieszkania we Wrocławiu. Każdego roku, przybywa wielu nowych klientów zadowolonych z naszych rozwiązań i usług.

Jeśli nie jesteś pewien, który produkt powinieneś wybrać, lub który najlepiej spełni swoje zadanie, skontaktuj się z nami. Możesz zrobić to telefonicznie, mailowo bądź przez formularz w zakładce kontakt. Po analizie problemu, pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego materiału proponując optymalne rozwiązanie. Co więcej, nasza pomoc nie kończy się już w tym miejscu- jeśli tego potrzebujesz, wykonamy całkowity montaż konstrukcji. Wszystko po to, abyś szybko mógł cieszyć się swoim doskonale wyciszonym mieszkaniem we Wrocławiu.

 

Zobacz filmiki żeby wiedzieć więcej

 
 
Call Now Button Epufloor Akustyka
epufloor akustyka logo
Epufloor Akustyka
akustyka@epufloor.com
Kopcińskiego 77
Lodz , Łódź , 90-033 Polsce
42 678 70 45