Wyciszenie Mieszkania

Głośno grający telewizor w mieszkaniu obok, wrzeszczące dzieci w mieszkaniu nad Tobą? Nie pozwól, aby hałas dobiegający od sąsiadów zmienił Twoje wieczory w koszmar!

Nie zmieniaj mieszkania- my znamy prostsze i bardziej praktyczne rozwiązanie jakim jest wyciszenie mieszkania.

 

Częstym problemem są niechciane dźwięki pochodzące z przegród, czyli ścian, sufitów czy podłóg.

W dzisiejszych czasach wszyscy chcemy żyć blisko siebie, w skupiskach. Pragniemy traktować mieszkanie jako azyl- miejsce, w którym nikt, ani nic nie będzie nam przeszkadzać. Potrzebujemy miejsca, w którym będziemy mogli wypocząć i w pełni oddać się ulubionemu zajęciu.

Niestety, realia dzisiejszego budownictwa zmuszają inwestorów do budowania mieszkań za jak najniższą cenę. Szukając potencjalnych oszczędności, zmuszeni są do wykonywania przegród jak najniższym kosztem. Często takie przegrody spełniają tylko podstawowe wymagania. Jednak nie są wystarczające do uzyskania codziennego komfortu akustycznego.

Pomożemy Ci rozwiązać ten problem- wystarczy, że do nas zadzwonisz i opowiesz nam o swojej sytuacji. Pamiętaj, że nic na tym nie tracisz, a możesz jedynie zyskać miło spędzone wieczory w upragnionej ciszy!

Izolacjami akustycznymi zajmujemy się od wielu lat i wiemy, co należy wykonać, aby uzyskać oczekiwany efekt. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego doradzamy tylko skuteczne rozwiązania. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym i profesjonalnymi materiałami.

Pokażemy Ci jaką izolacyjność posiada aktualnie Twoje pomieszczenie, a jaką możesz uzyskać. Weź sprawy w swoje ręce i zadzwoń do nas.

Myślisz, że te wszystkie dane to są tylko liczby? My przekonamy Cię, że mają one ogromny wpływ na otoczenie, w którym na co dzień przebywasz. Nie lekceważ ich, nie pozwól, by pokonał Cię hałas.