Podłogi

Podłogi

Izolacja akustyczna podłogi

Czy sąsiedzi wielokrotnie skarżyli się na zbyt głośne tupanie, przesuwanie mebli, spadające przedmioty lub inne hałasy dobiegające z Twojego mieszkania? Jest to częsty problem mieszkańców bloków oraz domów wielorodzinnych. Hałasy, które docierają do Twojego sąsiada z dołu spowodowane są zbyt słabym wytłumieniem podłogi. Produkty do tego używane skutecznie zatrzymują wszelkie dźwięki uderzeniowe, dzięki czemu nie niosą się one do innych pomieszczeń znajdujących się w budynku

O prawidłową izolację akustyczną podłogi najlepiej zadbać od razu- podczas budowy domu lub przed ostatecznym wprowadzeniem się do mieszkania. Jeśli dom bądź mieszkanie już istnieją- nic straconego! Możesz zaplanować taką instalację np. przy okazji letniego remontu i wymiany wierzchniej warstwy podłogi na nową. Twoi sąsiedzi na pewno Ci za to podziękują!


podlogi
Skuteczne produkty
Firma Epufloor posiada w asortymencie produkty będące skutecznym narzędziem w walce z dźwiękami uderzeniowymi. W zależności od zapotrzebowania oraz możliwości możemy znaleźć rozwiązania, które:
  • zapewniają wysoką izolacyjność: przyrost izolacyjności od dźwięków uderzeniowych- ∆ Lw do 36 dB
  • są cienkie: już od 3 mm- skuteczna izolacja nie musi być gruba
  • Są łatwe i szybkie w montażu: można je ciąć nożem, bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi, gotowe arkusze lub rolki wystarczy rozwinąć na istniejącej wylewce
  • występują w 2 rodzajach: pod wylewki i nad wylewki- możliwość dopasowania odpowiedniej izolacji akustycznej do każdego budynku.

 
akustyka podłog

Pozostaw montaż specjalistom

Pamiętaj, że nawet najlepsza izolacja akustyczna, która została źle położona nie spełni swojego zadania, dlatego montaż warto pozostawić specjalistom! Nasza firma podchodzi indywidualnie do każdej instalacji, ponieważ każdy budynek jest inny. Jesteśmy w stanie ustalić optymalne dla Ciebie rozwiązanie dopasowane specjalnie do Twojego budynku, w zależności od jego powierzchni lub spełnianej funkcji. Ponadto, oferujemy wcześniejszy przyjazd na miejsce i wykonanie symulacji z palet symulacyjnych. Dzięki temu na pewno dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania- zadzwoń do nas lub napisz na adres mailowy. Chętnie pomożemy Ci rozwiązać problem związany ze słabą izolacją akustyczną Twojej podłogi.