Karty techniczne

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi z zakresu wyciszania pomieszczeń i budynków. Potrafimy wyciszyć każdą przestrzeń, wykorzystując nowoczesne rozwiązania najwyższej jakości. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, które pozwala nam zadowalać nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszej ofercie znajdziesz zaawansowane izolacje akustyczne. Izolacja biur, izolacja akustyczna stropu i podłogi, czy izolacja akustyczna ścian to nasza specjalność. Każde tego typu zlecenie wykonujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dopasowując ofertę do potrzeb danego klienta wyciszamy podłogi wykorzystując materiały o właściwościach akustycznych precyzyjnie określonych w kartach technicznych. Dzięki temu już wkrótce możesz delektować się idealną ciszą i doskonałą akustyką w swoim biurze, pokoju czy każdym innym pomieszczeniu.

Pamiętaj, że nowoczesność się opłaca. Skorzystaj z naszej oferty, sięgnij po fachowe doradztwo i przekonaj się, że doskonała akustyka jest w zasięgu Twojej ręki. Zapoznaj się z naszymi usługami i zaufaj naszemu doświadczeniu w branży już dziś!

Call Now Button Epufloor Akustyka
epufloor akustyka logo
Epufloor Akustyka
akustyka@epufloor.com
Kopcińskiego 77
Lodz , Łódź , 90-033 Polsce
42 678 70 45