Torowiska

W asortymencie naszej firmy posiadamy szeroki wachlarz produktów, służących ograniczaniu drgań i hałasów pochodzących od ruchu szynowego. Dzięki posiadanemu działowi technicznemu, wsparciu producentów oraz doświadczeniu w realizacjach kolejowych, służymy szybkim wsparciem, doborem odpowiednich rozwiązań i krótkim terminem realizacji.

Oferujemy maty podtorzowe do konstrukcji podsypkowych i bezpodsypkowych, wkładki do szyn, profile przyszynowe, otuliny szyn, zelówki podkładów betonowych oraz szereg materiałów dodatkowych ułatwiających instalację. Nasze maty antywibracyjne posiadają zarówno Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Kolejnictwa jak i Aprobatę Techniczną IBDiM.

Do każdego projektu staramy się podejść zdroworozsądkowo. Z jednej strony gdy to tylko możliwe dobieramy rozwiązania pod kątem wymaganych w specyfikacji parametrów, z drugiej natomiast – dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej w realizacjach – możemy pomóc wskazać istotne parametry i skupić się właśnie na nich. Poza ofertą i dokumentami dopuszczającymi, pomagamy w przygotowywaniu potrzebnych i niestandardowych dokumentów dodatkowych. Dzięki fabryce zlokalizowanej w Europie, jesteśmy w stanie dostarczyć materiał z bardzo krótkim terminem realizacji. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie aby jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb.

Zobacz więcej

Call Now Button