Wyciszenie mieszkania Łódź

Wibroizolacja, wygłuszanie i wyciszanie mieszkań w Łodzi to nasza specjalność


Zajmujemy się dostarczaniem i instalowaniem profesjonalnych produktów do izolacji akustycznej pomieszczeń. Wszystkie produkty z naszej oferty, po odpowiednim montażu gwarantują zauważalne podniesienie komfortu akustycznego. Nie działamy według ustalonego schematu, gdyż każde pomieszczenie jest inne i wymaga indywidualnego podejścia do problemu. Jako lider w branży, świadczymy wyłącznie usługi na najwyższym poziomie.

Siedziba firmy znajduje się w centrum Łodzi, dzięki czemu dokładnie znamy problem hałasu w tym mieście. Nasze rozwiązania dostarczamy też do innych miast w całej Polsce. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wykorzystanie najnowszej technologii gwarantuje wysoką skuteczność całej instalacji. W nasze produkty zaopatrzyliśmy już wiele mieszkań i domów prywatnych, a także budynki użyteczności publicznej, takie jak siłownie, studia nagrań czy szkoły.

Szkoła podstawowa w Warszawie, biuro w Łodzi. Szkoła podstawowa w Warszawie, biuro w Łodzi.

Błędnie wykonane lub zbyt cienkie ściany pomiędzy mieszkaniami, szczególnie w bloku wielorodzinnym sprawiają, że da się usłyszeć każdą głośniejszą rozmowę lub śmiech sąsiadów. Jak się od nich odizolować? Oferowane przez nas rozwiązania mają na celu poprawę komfortu akustycznego osób przebywających w budynku. Wyciszenie i wygłuszenie ścian, sufitów i podłóg redukuje dźwięki powietrzne, uderzeniowe i drgania przenoszone po całej konstrukcji budynku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź do zakładki oferta lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Doradzimy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego pomieszczenia i pomożemy Ci pokonać hałas!

Szkoła podstawowa w Warszawie, biuro w Łodzi.
 

Zobacz filmiki żeby wiedzieć więcej