Mata akustyczna pod wylewki

Mata akustyczna na ścianę
Mata akustyczna na ścianę
9 kwietnia 2021
Pianka wygłuszająca na ścianę
Pianka wygłuszająca na ścianę
28 maja 2021
Mata akustyczna pod wylewki

Jesteś na etapie projektowania swojego domu piętrowego? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że odpowiednia izolacja akustyczna między piętrami to niezwykle istotny zabieg, który pozwoli Ci w pełni cieszyć się ciszą i spokojem w swoim domu.  Maty akustyczne pod wylewki, to produkt, który jest w stanie to zagwarantować. W jaki sposób ? Zapraszamy do przeczytania niniejszego artykułu

Czym jest mata akustyczna ? 

Maty akustyczne pod wylewki to materiały tłumiące dźwięki. Efekt tłumienia dźwięku jest tworzony poprzez ich dużą masę oraz przez zastosowanie specjalnych składników lepko – sprężystych. Maty akustyczne chronią od dźwięków uderzeniowych idących z góry do dołu. Ponadto izolacja podłogowa podwylewkowa jest zdecydowanie bardziej skuteczna od tej bezpośredniej, ponieważ cechuje ją  większa sprężystość. Maty akustyczne pod wylewki to produkt, który posiada wyjątkową trwałość oraz odporność.

Rodzaje mat akustycznych pod wylewki

Nasza firma posiada 3 najbardziej popularne modele mat akustycznych pod wylewki marki Isolgomma: Upgrei, Grei oraz Roll.  Dodatkowo posiadamy także maty gumowe i poliuretanowe , których producentami są Amorim i Kraiburg. Maty te ze względu na bardzo wysokie współczynniki tłumienia, idealnie sprawdzą się pod wylewki w obszarach przemysłowych. Każda z mat akustycznych jest idealnym produktem, który charakteryzuje się wysokimi właściwościami mechanicznymi oraz akustycznymi. Dodatkowo, każda z nich posiada samoprzylepne brzegi, które pozwalają na bardzo łatwy, precyzyjny i szybki montaż.

Gdzie możemy zastosować maty akustyczne pod wylewki? 

Ponieważ maty akustyczne występują w różnych grubościach, w zależności od modelu mają one różne zdolności tłumienia, a co za tym idzie, mogą być wykorzystywane zarówno na zwykłych podłogach, ale również w miejscach wymagających lepszych parametrów akustycznych jak np. : 

  • Pomieszczenia techniczne
  • Stropy drewniane
  • Posadzki z ogrzewaniem podłogowym 

Który model maty akustycznej pod wylewkę wybrać? 

Tak naprawdę wybór właściwego produktu zależy jest od miejsca , w którym ma się znajdować. W celu wybrania odpowiedniego, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza firma posiada grono specjalistów, którzy o izolacji akustycznej wiedzą wszystko. Dzięki temu, z pewnością dobiorą produkt, który będzie w stanie spełnić Państwa oczekiwania. 

Podsumowując, jeśli jesteś na etapie budowania swojego domu, koniecznie zadbaj o najwyższej jakości izolację akustyczną. Pozwoli ona na zwiększenie komfortu wszystkich domowników. Maty akustyczne pod wylewki, to idealny produkt, który pozwoli wyeliminować przenoszenie się dźwięków z góry do dołu. Dzięki nim odgłosy biegających dzieci na piętrze, nie będą odczuwalne w Twoim salonie. Nasza firma posiada kilka rodzajów mat akustycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy z naszą pomocą będa mogli cieszyć się upragnioną ciszą w nowym budownictwie. 

Napisz do nas

    Rodzaj problemu (wymagane)


    Komentarze są wyłączone.